Misja i cele strategiczne firmy

Funkcjonujemy w określonym otoczeniu i chcąc się rozwijać musimy bez przerwy obserwować nasze środowisko, poznawać problemy oraz ryzyko i na tej podstawie planować swój sposób postępowania w przyszłości. Misją naszą jest zaopatrywanie klientów w wysokiej jakości kotły centralnego ogrzewania i maszyn rolniczych, a także zapewnienie im pełnej obsługi. Wiodącym motywem działania przedsiębiorstwa jest spełnienie oczekiwań klientów.

Najważniejszym celem jest doradzanie i dostarczanie klientom produktów spełniających ich oczekiwania i potrzeby. Dzięki temu możemy zbudować wzajemną lojalność i zaufanie. Oferując fachową obsługę nikt nie wyjdzie od nas niezadowolony.

Celem przedsiębiorstwa jest także zdobycie czołowej pozycji na rynku. Dla osiągnięcia tego celu staramy się rozwijać i dążyć do doskonałości, poprzez inwestowanie w nowe technologie, a także szkoleniu kadry pracowniczej. Pozwala to nam na uzyskanie coraz to lepszej jakości wyrobów. Pragniemy również zapewnić naszym pracownikom bezpieczeństwo zatrudnienia oraz miłą atmosferę w pracy, która umożliwia realizację aspiracji zawodowych i osobistych, a także doceniać ich prace w wkład w sukces przedsiębiorstwa.

W przyszłości planujemy pozyskanie punktów handlowych na terenie całej Polski, co umożliwi klientowi szybszy dostęp do naszych produktów.